Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd

iyi kalite PCB İşaretleme Mürekkebi satış için
iyi kalite PCB İşaretleme Mürekkebi satış için
Desteğiniz için her zaman teşekkür ederiz. Uzun bir süre test edip ayarladıktan sonra, sizden mükemmel mürekkebi elde ederiz. Şerefe.

—— Kalpesh Patel

Son 3 ay içinde sizin tarafınızdan 3 kez örnek aldık. Zorlu çalışma ve sabrınız için teşekkür ederiz. İlk gönderiyi bekle.

—— Dzmitry Anoshka

Ben yeşil lehim maskesi pcb mürekkebini seviyorum, özellikle karanlık shinning green!

—— Mohsen Esmaeili

Çin'den ilk kez satın aldık. Her şey yolunda ve davetleriniz için web sitenizde mesaj bıraktığınız için teşekkür ederiz.

—— Vũ Trang

Ben sohbet şimdi

Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd
Meslektaşlarımız Çalışan Eğitimi ekip inşaatı Takım Leaming

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Milter, Flowtech, Nuojinsen
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : < 10%
Hubei Nuojinsen Technology Co, Ltd, yıllardır aralıksız çabaları foreign yabancı ileri teknoloji ve süreç ile birleştiğinde, PCB mürekkep üretim teknik seviyeye ulaştı, mükemmel kalite ve mükemmel hizmet ile RoHS çevre koruma direktifinin gerekliliklerine uymaktadır, derinden müşteriler tarafından güvenildi.
Şirket ISO9001 kalite standardı sertifikası ve ISO 14000 çevre sistemi sertifikası geçti,

Ulusal yüksek ve yeni teknoloji kuruluştur. Şirket dahil olmak üzere birçok onur elde etti: radyasyon kürleme profesyonel komitesi Çin fotoğraf toplumu, birim müdür yardımcısı, dokuzuncu ulusal komite, birimin baskılı devre şube müdür yardımcısı, ulusal standardizasyon teknik komitesi, müdür yardımcısı birim baskılı devre kartları, Çin'de baskılı devre sanayi "ulus" marka kurumsal ikinci oturumda, 2015 yılında ekolojik inşaat ve çevre koruma gelişmiş birimler, Hubei vb. Şirketler her zaman ilk üretkenlik olarak bilim ve teknolojiye uygun. Wuhan şehrindeki kurumsal teknoloji merkezi, şirket Wuhan şehrinde inşa edilmiş ve PCB mürekkep araştırma ve mühendislik teknoloji araştırma merkezi geliştirme, iki platformdan oluşan komple bir set oluşturdu ve işaretleme mürekkebi ve baskı devresi ile baskılı devre yapmak için kurşun dirençli lehim “iki önemli endüstri standardıdır. Şirketin amiral gemisi ürünü, lehim karşıtı mürekkep (lehim maskesi) serisi ürünler Amerikan UL güvenlik sertifikasıdır.


Şirket, "araştırma" geliştirmeye büyük önem vermekte, 2016 yılı başında Pekin Üniversitesi Kimya Teknolojisi, Wuhan Kimya Tasarım Enstitüsü, Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve diğer yerli ünlü üniversitelerle teknik alışverişleri ve kapsamlı işbirliğini aktif bir şekilde yürütmektedir. Wuhan Üniversitesi kolejleri ortak bir laboratuvar kurdu. Yıllar süren bilimsel araştırma işbirliğinden sonra şirket bağımsız bir fikri mülkiyet sistemi oluşturdu. Şirket, temel laboratuvara ek olarak gelişmiş tesisler ile donatılmış, aynı zamanda güçlü bir profesyonel ve teknik ekibin çekirdek, Ar-Ge yeteneği olarak, doktora, usta birleştirmek için donatılmıştır.

Yıllar boyunca şirket bilimsel yönetim moduna geçerek, üretim ve yönetim sisteminin kalitesini sürekli geliştirir ve daha geniş bir gelişime ulaşmak için uluslararası pazarlara açılmaya çalışır. Şirketin tüm personeli "Kendi kendini geliştirme, pratik etkililik" ruhu ve "önce kalite, müşteri ilk" iş felsefesi ve sürekli yenilik geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, iç pazarda işletmelerin rekabet yeteneğini geliştirmek için hazırız .

İletişim bilgileri
Hubei Nuojin Sen Technology Co.,Ltd

Tel: 86-27-87874388

Faks: 86-27-87874388

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)